Europejska jakość XXI wieku

Tworzymy przyszłość w branży wanien spa

„Bądź częścią technologii Wellis! ”

Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości, wyposażonych w najlepsze możliwe doznania masażowe i relaksacyjne, w konkurencyjnej cenie. Mamy ponad 1600 współpracowników pracujących w naszych trzech fabrykach, którzy każdego dnia pracują w tym samym celu: zapewnić dobre samopoczucie Wellis w Twoim domu.

Od momentu powstania firmy w 2003 roku coraz więcej osób wybiera produkty Wellis w całej Europie. Rosnące zapotrzebowanie na zdrowy styl życia zwiększa zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty wellness. Dzięki ciągłemu rozwojowi i wzrostowi Wellis stał się obecnie największym producentem wanien z hydromasażem na rynku europejskim.

Produkujemy wanny z hydromasażem, swim spa, powiązane z nimi pokrowce termiczne i przykrycia basenów, w których bierze udział ponad 1600 osób na łącznej powierzchni 50 000 m2. Budowa i ciągła rozbudowa ogromnego zakładu wyposażonego w nowoczesne narzędzia produkcyjne podyktowana była rosnącym zapotrzebowaniem rynku oraz dążeniem do uzyskania wysokiej jakości technologii produkcji. Nasze produkty są składowane w kilku magazynach.

W drugiej połowie 2020 roku zdecydowaliśmy się zakup fabryki w Ózd, a w 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję wanien z hydromasażem i zatrudnienie kolejnych 800 pracowników. Dostępne są dwie jednostki produkcyjne o ogromnej wydajności – moglibyśmy produkować 100 000 wanien z hydromasażem rocznie – co może uczynić nas jednym z wiodących światowych producentów w ciągu najbliższych kilku lat. Mamy zapewnione możliwości produkcyjne na kolejne lata lecz nie ilość ma znaczenie, tylko dokładność i precyzja. Skupiamy się przede wszystkim na rozwoju technologicznym naszych modeli, ich energooszczędności i dokładności wykonania.

Produkty marki Wellis są rozpoznawane na cały świecie i zdobywają liczne nagrody. Reprezentujemy markę, która z blisko 20-letnim doświadczeniem zawodowym nieustannie się rozwija, słucha swoich Użytkowników i dostosowuje swój produkt aby stał się doskonały.

„Innowacyjność – Jakość – Wydajność”

Pozwól nam pokazać, co wiodący europejski producent wanien z hydromasażem oferuje swoim klientom.

Wellis wykorzystuje unikalny materiał akrylowy wzmocniony poliuretanem o grubości 6,3 mm do kształtowania korpusu wanny z hydromasażem. Nasza technologia PolyMax jest opatentowana i nie do podrobienia.

W zakresie komponentów elektronicznych, współpracujemy ze znakomitą firmą Gecko Alliance Group, wiodącym światowym producentem pomp basenowych i systemów sterowania.

Udzielamy dziesięcioletniej gwarancji na konstrukcję naszych wanien, siedem lat na powierzchnię akrylową i trzy lata na komponenty elektromechaniczne !

Jednostki produkcyjne Wellis znajdują się w sercu Europy, co umożliwia szybką i bezpieczną dostawę na rynek europejski w przystępnej cenie. W magazynach posiadamy duże stocki aby zapewnić dostawy naszych produktów na czas.

Nasza firma posiada własną obsługę klienta. Zapewniamy profesjonalne szkolenia dla pracowników naszych partnerów. Nasza firma jest znana z innowacji i ciągłego rozwoju. Nie czekamy na innych producentów aby skopiować pomysł i go polepszyć. To oni kopiują od nas.

Efektem pracy ostatnich lat jest fakt, że Wellis stał się wiodącym producentem wanien z hydromasażem w Europie i rozpoczął ekspansję na rynek amerykański, który jest cytadelą produkcji wanien z hydromasażem.

Celem firmy jest skupienie się na zrównoważonym rozwoju i utrzymaniu produkcji najwyższej jakości. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego nieustannie rozwijamy się i dostosowujemy się do globalnej sytuacji. Esencją naszych ostatnich starań i projektów jest najnowsza linia Life, która reprezentuje najbardziej ekonomiczne wanny spa na świecie !