Wellis

trochę historii...

Marka Wellis

Od 2003 roku Wellis jest firmą produkcyjną, jedną z największych w Europie w branży wanien spa jacuzzi i swim spa.
Na początek również firma Wellis oferowała wyłącznie produkty importowane, z biegiem czasu okazało się jednak, że na rynku europejskim nadal znajduje się przestrzeń do powstania nowej firmy produkcyjnej. Produkty pochodzące z Azji lub USA trafiają do Europy po długim transporcie. Często ich jakość oraz stosunek ceny i wydajności nie odpowiadają klientom europejskim, i znacznie komplikują sytuację firm sprzedających. Grupa Wellis w swoich celach zgadza się z taką koncepcją. Tak więc w tym duchu, wiosną 2010 roku, rozpoczęła własną produkcję wanien z hydromasażem i wanien spa jacuzzi.

WELLIS – EUROPEJSKA JAKOŚĆ

Budowę hal produkcyjnych na powierzchni 7000m² poprzedzały znaczne inwestycje i ciężka praca zespołu ekspertów. Jednak wynikiem jest wysokiej klasy zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesny sprzęt używający technologii proekologicznych. Firma Wellis, od swego powstania w 2003 roku, stała się największym europejskim producentem wanien spa, gdzie w 2013 roku jej produkcja roczna przekroczyła 1500 sztuk. Dla porównania, produkcja roku 2018 wyniosła blisko 10 000szt wanien spa i swim spa. Z wielką dbałością o jakość, ale także naciskiem na komfort użytkownika oraz design, firma Wellis kontynuuje swoją działalność i wierzy, że również Państwo zostaną jednym z zadowolonych użytkowników ich produktów.

Nowa fabryka Wellis w Ozd, otwarta w 2021 r.

Wycieczka VR po fabryce Wellis

Ekologiczne technologie XXI wieku

Zautomatyzowana produkcja robotów ABB zwiększyła naszą efektywność i umożliwia nam wcześniej planować i automatyzować każdy drobny detal procesu produkcji. To gwarantuje absolutną przejrzystość i zarządzenie jakości każdej wyprodukowanej wanny spa, tak samo jak obniżanie naszych kosztów produkcyjnych – oszczędności, z których korzystają nasi klienci. Ten innowacyjny system zmienił sposób produkcji naszych wanien SPA i pomógł zmienić naszą spółkę WELLIS na znaczącą regionalną i międzynarodową spółkę produkcyjną. Dzięki narzędziom ręcznym tradycyjne wykonanie ręczne przenieśliśmy na zupełnie inny poziom – jesteśmy zdolni wyprodukować produkty z tolerancjami produkcyjnymi mniejszymi niż jedna dziesiąta milimetra. Automatyzacja umożliwia nam również rozwijać ekologicznie przyjazne technologie materiałów, które by przestarzałą pracą ręczną nie było możliwe. Na przykład szkielety naszych wanien SPA są lżejsze, mocniejsze i całkowicie przyjazne dla środowiska.

Nasza jakość jest na stałe porównywalna z najwyższymi niemieckimi standardami produkcyjnymi w ramach TÜV raportu certyfikacyjnego, do którego jesteśmy zgłoszeni. Gwarantuje, że na stałe spełniamy i pokonujemy wszystkie międzynarodowe standardy jakości. Jesteśmy z tego dumni i zobowiązuje nas to w utrzymaniu jakości, co wyraźnie odróżnia nas od naszych konkurentów na rynku. Nasz certyfikat TÜV jest gwarancją, że nasze produkty mają doskonałą jakość i są regularnie, niezależnie kontrolowane w celu osiągnięcia najwyższych standardów produkcyjnych. Oznakowanie CE na wszystkich naszych produktach gwarantuje klientom, że nasze projekty i ich realizacja spełniają lub przewyższają znaczące standardy europejskie. Codziennie ciężko pracujemy, żeby utrzymać spółkę WELLIS w czołówce firm produkujących produkty przyjazne ekologicznie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przedstawić spółkę WELLIS i Węgry na rynku międzynarodowym. Chcemy podziękować wszystkim ludziom na świecie za wybór produktów WELLIS.

Wellis Premium Partner

Na krajowym rynku działamy jako Największy Premium Partner europejskiego lidera w produkcji wanien spa oraz swim spa Wellis.

Pragniemy być bliżej Was, bliżej każdego marzenia do spełnienia dlatego posiadamy 5 reprezentacyjnych salonów z wannami spa Wellis, saunami oraz ceramiką basenową. Znajdziecie nas w Poznaniu, Krakowie, Trójmieście, Łodzi oraz na Śląsku w Radzionkowie.

Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami, aby zagwarantować Państwu najlepsze warunki sprzedażowe, po sprzedażowe i produktowe. Skupiamy się na kompleksowej realizacji Państwa marzeń w zakresie stworzenia prywatnej bądź publicznej strefy Spa&Wellness. Ostatnio wzbogaciliśmy naszą ofertę o ceramikę basenową oraz mozaikę prosto z Hiszpańskich fabryk. Jesteśmy wyłącznym agentem fabryki Rosa Gres. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu oraz zamówienia. Już czas aby zadbać o swoje zdrowie i przyjemność po codziennym trudzie dnia. Wybierz Euro Spas.

Kilka osiągnięć przy współpracy z marką Wellis

Poznaj markę Wellis i zapoznaj się z filmami