Poznaj nasze

Wanny SPA

Wellis

Wanny SPA ogrodowe z hydromasażem

To doskonała forma relaksu, która pomaga się odprężyć i odstresować po ciężkim dniu. Kąpiel w wannie z hydromasażem ma wiele zalet, dlatego warto w nią zainwestować.

Jacuzzi ogrodowe to doskonały sposób na relaks dla całej rodziny bez wychodzenia z domu. W zależności od wielkości modelu może zmieścić się w nim od dwóch nawet dziewięciu osób.

Co więcej zażywanie kąpieli w jacuzzi ma pozytywny wpływ na krążenie krwi, a ciepła woda rozgrzewa stawy. Ponadto podczas kąpieli z hydromasażem rozluźniają się spięte stawy, a stres wywołany pracą lub innymi czynnikami maleje.

Spa ogrodowe doskonale sprawdzi się również w przypadku osób cierpiących na bóle kręgosłupa i stawów. Dlatego tego typu kąpiele będą dobre również dla ludzi starszych.

Wanny spa dostępne w naszej ofercie wyposażone są w nowoczesne systemy oczyszczające wodę.  Wszystkie modele Wellis oprócz skutecznego hydromasażu,  wyposażamy standardowo w świetnie grający system audio, oraz atrakcje wodne jak podświetlane nastrojowo fontanny, sznury wodne, a także kolorowe podświetlenie LED oferujące prawdziwą  Chromoterapię .

Ceny od 27 000 złotych

Zaprojektowana dla rodziny.   

Seria myLine to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wanny spa nacechowanej prostotą obsługi, skutecznym hydromasażem, dobrze skomponowanym wyglądem w przystępnej  cenie, bez konieczności rezygnowania z jakości i funkcjonalności produktów z wyższych serii.  W katalogu serii myLine znajdziemy 6 modeli, od prostych w montażu  (MARS, PLUTO, JUPITER), które podłączany PLUG&PLAY do gniazda 230V, do bardziej przestronnych, dobrze wyposażonych jak VENUS, SATURN i nagradzany za najlepszy stosunek wyposażenia do ceny KILIMANJARO BASIC.   W wybranych modelach wanien spa serii myLine nasi konstruktorzy stworzyli unikalny układ dysz zapewniający optymalny masaż szyi i ramion, a opatentowane dysze myHIP zapewniają profesjonalny masaż talii bioder. Warto wyróżnić model  VENUS posiadający opatentowane siedzisko mySEAT oferujące niezwykle skuteczny masaż pleców.  

 

Ceny od 37 000 złotych

Oaza spokoju, relaksu i nieopisanej przyjemności w Twoim ogrodzie? To marzenie może się ziścić – wanny spa z serii City Line to idealne rozwiązanie i zarazem gratka dla tych najbardziej wymagających. Nowoczesna obudowa zaopatrzona została w sprawdzone systemy do masażu zapewniające całe mnóstwo doznań podczas kąpieli. Ale to nie jedyne udogodnienie. Dzięki wbudowanym głośnikom w każdej chwili można oddać się kojącym właściwościom muzyki. Wraz z hydromasażem tworzą duet idealny! 

 

Ceny od 59 500 złotych

Natychmiastowy relaks, na który możesz pozwolić sobie w każdej chwili – to marzenie, które może się ziścić. Wystarczy zdecydować się wannę SPA z serii PeakLine stworzoną do hydromasażu. Na czym polega niezwykłość proponowanych przez nas rozwiązań? Modele leżanek stworzone zostały z myślą o tym, aby zapewnić Ci maksimum wygody podczas kąpieli. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii możesz korzystać z szeregu możliwości związanych z hydroterapią oraz tlenoterapią. Specjalny system dysz doskonale odpręża, podobnie jak unikatowy system Mikrosilk, którego działanie ma wpływ także na wygląd i kondycję skóry.