https://www.youtube.com/watch?v=Wm2VVq-Ze3s

Kolekcje Wanien Spa & Basenów Swim Spa

Znajdź model dopasowany do Twoich potrzeb

NAJNOWSZA ZIELONA SERIA PRODUKTÓW WELLIS

Wanny z hydromasażem Life w duchu e-świadomości ekologicznej. Energooszczędne rozwiązania przy jednoczesnym preferowaniu zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska technologii produkcji.

Mając to na uwadze, było oczywiste, że nasze nowe i odnowione produkty również będą produkowane zgodnie z tymi normami. Podczas gdy zupełnie nowy projekt i wygląd sprawiają, że są jeszcze bardziej światową nowością!

Nowe funkcjonalności oraz dodatki

Nasza nowa linia produktów CityLife 2023 obejmuje nasze najlepsze modele doposażone o funkcje i akcesoria premium. Oprócz pełnej gamy akcesoriów, nowoczesnego wzornictwa i nowatorskiej stylistyki, dodatkowe funkcje i unikalne rozwiązania czynią z nich wyjątkowe modele sygnowane marką Wellis.

Classic Line

Zaprojektowane dla rodziny

Nasze produkty Classic Line reprezentują kategorię wejścia marki Wellis: doskonałe ceny, przyjazne dla użytkownika doświadczenie oraz stylowy i dobrze skomponowany wygląd. Dzięki ponad pięciu różnym modelom staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby klientów.

Idealny trening

Nasza odświeżona linia produktów SwimLife łączy w sobie doskonały program ćwiczeń połączony z relaksacyjnym masażem przy minimalnych wymaganiach przestrzennych. Dzięki opracowanemu przez Wellis systemowi przeciwprądu W-FLOW oraz Turbine, możesz cieszyć się sportami wodnymi w swoim prywatnym basenie przez cały rok, podczas gdy w rzeczywistości dbasz o swoje ciało i duszę w domowym zaciszu.

Wyobraź sobie,

że wrócisz do domu po długim dniu i wystarczy, że pójdziesz do łazienki lub do ogrodu, aby być częścią wyjątkowego masażu, który może dać Ci wanna z hydromasażem Wellis.

Opinia zadowolonego klienta o Wellis
Spa do pływania Amazonas W-Flow.

Wellis Amazonas W-Flow Swim Spa zainstalowane w Greenwich

Szczęśliwi posiadacze Wellisa
Wanna Spa Everest.

Niedawno odwiedziliśmy jednego z naszych zadowolonych klientów w Wirral i zapytaliśmy go o jego doświadczenia z naszym bestsellerem Wellis PeakLine – EveRest Hot Tub. Zobacz, jak Giovanni mówi o tym, jak wysokiej jakości wanna z hydromasażem może bez żalu zastąpić wszystkie odwołane letnie wakacje podczas pandemii.

Dowiedz się więcej…

Jak powstają nasze wanny SPA

Własne jacuzzi jeszcze do niedawna było synonimem bogactwa i luksusu. Obecnie jednak wanny z hydromasażem trafiają do domów i ogrodów Polaków coraz częściej, a zakup urządzenia nie wymaga już tak ogromnego budżetu, jak jeszcze dekadę czy dwie temu. Wanna z jacuzzi jest wciąż bardzo pożądanym elementem wyposażenia: nie tylko zapewnia wyjątkowe wrażenia relaksacyjne, ale też może pomóc w podreperowaniu zdrowia. Dlaczego warto mieć wannę SPA w swoim domu?

Coś dla ciała i umysłu

Prawdopodobnie nie ma osoby, która nie słyszałaby o zaletach hydromasażu. Masaż strumieniami wody i powietrza ma zbawienny wpływ na spięte po całodniowym stresie mięśnie – rozluźnia je i odpręża. Jacuzzi okazuje się niezastąpione w walce ze zmęczeniem, a seanse w wodzie koją układ nerwowy. To jednak nie wszystko. Wanna SPA dba o lepsze ukrwienie tkanek, poprawia krążenie i wyrównuje ciśnienie krwi. Wodne masaże niebagatelnie wpływają na stan skóry, są zalecane w walce z cellulitem i bywają sprzymierzeńcem podczas pozbywania się zbędnych kilogramów. W niektórych przypadkach (zawsze najlepiej skonsultować to z lekarzem) wanna z hydromasażem może wesprzeć pacjenta w rehabilitacji np. po operacji czy wypadku.

Wanna SPA w domu a jacuzzi ogrodowe całoroczne

Osoby planujące zakup własnego jacuzzi często stają przed wyborem urządzenia do domu lub większego urządzenia ogrodowego. Co warto wziąć pod uwagę? Przede wszystkim: metraż łazienki oraz… swoje plany związane z korzystaniem z jacuzzi.

Jeśli dysponujesz średniej wielkości łazienką, poniekąd będziesz zmuszony wybrać jacuzzi jedno- lub dwuosobowe. To idealne rozwiązanie także wtedy, gdy w wannie SPA zamierzasz spędzać czas sam, ewentualnie ze swoją drugą połówką. Jeśli jednak jesteś właścicielem ogrodu (lub szukasz urządzenia dla swojego biznesu) i chcesz, by Twoja wanna z hydromasażem stała się sercem każdej imprezy, wybierz jacuzzi ogrodowe podgrzewane. W większych modelach hydromasażu może zażywać jednocześnie nawet kilka osób, niektóre z nich cechują się też częścią do pływania. Duży basen jacuzzi to obecnie must-have dobrego salonu SPA ze strefą wellness, znacząco podnoszące jego prestiż.

Ile kosztuje dobre jacuzzi?

Jeśli planujesz zakup jacuzzi, cena urządzenia jest z pewnością dla Ciebie kluczową informacją. Prawdziwa, solidna i niezawodna dwuosobowa wanna z hydromasażem to obecnie koszt mniejszy, niż nieduży samochód miejski. Jeśli interesuje Cię zakup kilkuosobowego jacuzzi ogrodowego z hydromasażem, miejscem do pływania i przeciwprądem, musisz liczyć się z wydatkiem powyżej 100 000 zł. Właściciele hoteli, pensjonatów i salonów SPA często jednak twierdzą, że kwotę tę traktują jako inwestycję, która z pewnością zwróci im się z nawiązką. Z kolei osoby prywatne montujące wannę z hydromasażem w swoim domu lub ogrodzie zazwyczaj uważają, że urządzenie znacznie podnosi wartość ich nieruchomości, podobnie jak przestronny taras, dodatkowy garaż czy wypielęgnowana zieleń.

Wannę SPA można dodatkowo wyposażyć np. w nastrojowe podświetlenie czy zestaw do aromaterapii. Niektóre modele posiadają wbudowane głośniki, z których podczas kąpieli można słuchać relaksacyjnej muzyki. Dodatkowe wyposażenie podnosi koszt jacuzzi, ale też znacząco zwiększa komfort korzystania z wanny. Decydując się na zakup wanny, warto dowiedzieć się, jakie dodatkowe opcje ma lub w jakie można doposażyć dany model.

Czy jacuzzi jest bezpieczne?

Tak, jednak pod kilkoma warunkami.

Po pierwsze, należy wybrać profesjonalny produkt wysokiej jakości i zlecić jego montaż wykwalifikowanemu specjaliście. Oszczędzanie na usłudze może wpłynąć negatywnie na żywotność urządzenia, a w najgorszym razie – nawet zagrozić zdrowiu domowników przebywających w wodzie.

Po drugie, jeśli z wanny SPA mają korzystać osoby borykające się z chorobami skóry lub nadciśnieniem, powinny najpierw zapytać o zgodę swojego lekarza. Hydromasaż nie jest zalecaną metodą terapii przy kilku mniej popularnych schorzeniach.

Przy spełnieniu obu wspomnianych warunków własne jacuzzi to w 100% przyjazne zdrowiu urządzenie, dające ogrom satysfakcji!

Europejska jakość | Technologia XXI wieku

Wyjątkowe wrażenia z masażu