facebook
Euro Spas- wanny Jacuzzi, Sauny, Łaźnie, Budowa Spa&Wellness
Allegro

Produkty marki Wellis

Sidemenu

Dział techniczny

Naprawdę nie masz nic innego do roboty poza zrelaksowaniem się, nawet jeśli jakiś problem pojawia się w związku z zakupionym produktem. Nie chcemy, abyś pozostawał bez pomocy; jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.


Gwarancja
Jeśli urządzenie marki Wellis według Ciebie nie działa prawidłowo, wystarczy zadzwonić do naszego eksperta od partnera sprzedaży Wellis i prawdopodobnie będzie w stanie pomóc rozwiązać problem podczas rozmowy telefonicznej.
Nasi koledzy specjalizują się w produktach Wellis, współpracujemy z tą marką już wiele lat, dzięki czemu są w stanie szybko i skutecznie znaleźć źródło awarii.


Profesjonalna obsługa
Nasze produkty są urządzeniami elektrycznymi, które w powiązaniu z zamkniętym obiegiem wody, są niebezpieczne do napraw przez niedoświadczony serwis. Dlatego zaleca się korzystanie z profesjonalnych usług Wellis.


Niezawodność
Jeśli zdecydujesz się zainstalować nowo zakupiony produkt z pomocą ekspertów firmy Wellis, możesz mieć pewność, że nasza ekipa montażowa wie, jak to zrobić, nawet jeśli w wannie z hydromasażem znajduje się 100 dysz, w przeciwieństwie do kogoś, kto nie specjalizuje się w naszych produktach.
Po prostu zadzwoń do swojego partnera, który będzie do Twojej dyspozycji, z przyjemnością zainstaluje twój produkt w najkrótszym czasie od daty zakupu.


Wykwalifikowana kadra serwisowa
Wierzymy, że nasi wykwalifikowani specjaliści pomagają od wielu lat, aby nasi klienci byli zadowoleni przez długi czas i aby mogli cieszyć się korzyściami płynącymi z hydromasażu. Bądź jednym z naszych zadowolonych klientów!


Dyspozycyjność
Nasi eksperci i obsługa klienta stale pracują nad zapewnieniem jak najszybszej usługi w oparciu o Twój oczekiwania.

Dodaj zgłoszenie serwisowe