Europejska jakość XXI wieku

Historia sukcesu marki Wellis

Producent wanien z hydromasażem, Wellis, zaczynał od kilkuosobowej firmy rodzinnej, a obecnie jesteśmy marką znaną na całym świecie. Firma jest wiodącym europejskim producentem spa, a nasze produkty znane są na całym świecie od Ameryki po Wielką Brytanię. Oprócz naszych dotychczasowych planów, nieustannie pracujemy nad innowacjami, rozwijamy nowe technologie przyszłości i stawiamy sobie wyższe cele, mając na uwadze komfort, estetykę i zrównoważony rozwój naszych produktów.

 

 

Od momentu powstania firmy w 2003 roku coraz więcej osób wybiera produkty Wellis w całej Europie. Popyt na zdrowy styl życia zwiększa popyt na wysokiej jakości produkty wellness. Dzięki ciągłemu rozwojowi i wzrostowi Wellis stał się obecnie największym producentem wanien z hydromasażem na rynku europejskim. Produkujemy wanny z hydromasażem, swim spa, powiązane z nimi dachy termiczne i przykrycia basenów, w których bierze udział ponad 1600 osób na łącznej powierzchni 50 000 m2. Budowa i ciągła rozbudowa ogromnego zakładu wyposażonego w nowoczesne narzędzia produkcyjne podyktowana była rosnącym zapotrzebowaniem rynku oraz dążeniem do uzyskania wysokiej jakości technologii produkcji. Nasze produkty są składowane w kilku magazynach. W drugiej połowie 2020 roku nabyliśmy również drugi zakład w Ózd, a w 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję wanien z hydromasażem i zatrudnienie kolejnych 800 pracowników. Dostępne są dwie jednostki produkcyjne o ogromnej wydajności – moglibyśmy produkować 100 000 wanien z hydromasażem rocznie – co może uczynić nas jednym z wiodących światowych producentów w ciągu najbliższych kilku lat. Nie może być bardziej ozdobnego dowodu międzynarodowej rozpoznawalności naszej firmy niż liczne nagrody, jakie nasze produkty zdobywają na wystawach na całym świecie.

Reprezentują doskonałość i jakość, które zaowocowały ponad 18-letnim doświadczeniem zawodowym. Obecnie sprzedajemy 30 000 wanien Wellis rocznie w ponad 500 punktach sprzedaży na całym świecie.

Przyszłość produktów SPA

Fabryka Wellis znajduje się w sercu Europy, co pozwala na szybką i bezpieczną dostawę na rynek europejski w przystępnej cenie. W magazynie mamy średnio 5-10 000 basenów i ponad 50 000 produktów sanitarnych. Nasza firma posiada własną obsługę klienta. Zapewniamy profesjonalne szkolenia dla pracowników naszych partnerów. Nasza firma jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów, reprezentujemy się na rynku wanien z hydromasażem wieloma innowacjami i patentami.

Efektem pracy ostatnich lat jest to, że Wellis stał się wiodącym producentem wanien z hydromasażem w Europie i wszedł na rynek amerykański, który jest cytadelą produkcji wanien z hydromasażem. Celem firmy jest skupienie się na zrównoważonym rozwoju i utrzymaniu produkcji najwyższej jakości wanien z hydromasażem. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego nieustannie rozwijamy się i kształtujemy nasze wartości korporacyjne.

Nasza fabryka w Ózd na Węgrzech