Salony wystawowe:

POZNAŃ
KRAKÓW
TRÓJMIASTO

Godziny otwarcia

Pon – Pt 9:00 – 17:00
Sobota– po wcześniejszym kontakcie

Kontakt z salonem

Poznań: +48 607 198 688
Kraków: +48 607 966 967
Trójmiasto: +48 605 485 090

POZNAJ NASZE

 

 

Wanny z hydromasażem

Wellis

Wanny z hydromasażem – narożne, asymetryczne, owalne

Takie kąpiele są dobre dla ludzi w każdym wieku, doskonale sprawdzą się jako forma relaksu po pracy, która pomoże odciążyć kręgosłup, a także ukoić bóle stawów.

W naszej ofercie mamy różnego rodzaju wanny z hydromasażem, są to modele owalne, narożne a także asymetryczne. Dzięki temu, że są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, z łatwością można znaleźć model pasujący do danej łazienki.

Najnowsze modele z hydromasażem zostały wyposażone zarówno w dysze wodne, jak i powietrzne. Posiadają one również regulator powietrza, dzięki czemu można w łatwy sposób zwiększyć lub zmniejszyć siłę masażu. Niektóre z nich posiadają również wbudowane radio, którego dźwięki pomogą się odprężyć i poczuć jak w spa podczas kąpieli.

Nowoczesny model Nera Maxi

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne wanny z hydromasażem Nera Maxi, które sprawią, że łazienka w Państwa domu nabierze całkowicie nowego, awangardowego charakteru. Niecka z możliwością zainstalowania w posadzce sprawia, że pomieszczenie staje się czymś więcej niż tylko miejscem do brania kąpieli. Przeobrazi się ono w nietuzinkową przestrzeń; obietnicę doskonale spędzonego czasu.

Dzięki temu, że poniższe modele są dwuosobowe i wyposażone w dysze do masażu, mogą Państwo stworzyć w swojej łazience namiastkę SPA. Wraz z bliską osobą, po ciężkim dniu w pracy, relaks w prywatnym jacuzzi staje się nieocenionym sposobem na naładowanie swoich baterii. Równomierne rozmieszczenie w wannie dysz do hydromasażu to obietnica relaksu, na który w pełni Państwo zasługują.

Dodatkowo wnętrze, w którym zdecydują się Państwo zamontować jedną poniższych wanien z hydromasażem, bez wątpienia daje się urządzić w minimalistycznym stylu. Taki charakter pomieszczenia w żadnym stopniu nie rozprasza osób w nim przebywających, sprzyjając jednocześnie kojącemu relaksowi.

Nera Maxi Hydro™

14 400 zł

Nera Maxi E-Drive™

19 200 zł

Nera Maxi E-Max™

23 000 zł

Seria New Design

Jako producent wanien, dostarczamy najlepsze rozwiązania do łazienek. Jesteśmy największą firmą wytwarzającą wanny w Europie, a nasze produkty to gwarancja nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości. Trwałe i odporne na działanie czynników materiały tworzące naszą ceramikę z pewnością ucieszą każdego Klienta i pozwolą na wieloletnie oddawanie się kąpielom bez zmartwień związanych z naprawą czy ścieraniem powłok.

Nasze wanny z kategorii New Design pozwalają na kąpiel z hydromasażem. Do wyboru są zarówno modele narożne oraz klasyczne. Efektowne przeszklone ścianki pozwolą na jeszcze lepszą obserwację działania hydromasażu – szklany front dodaje również nowoczesności oraz luksusu. Oświetlenie wanny sprawia, że każdy biorący w niej kąpiel poczuje się jak w SPA, a chwila relaksu pozwoli zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Hydromasaż może być szczególnie przydatny po ciężkim dniu, pełnym stresu lub ciężkiej pracy fizycznej. Wanny New Design to idealny sposób na odrobinę luksusu w codziennym życiu.

Teramo- tymczasowo niedostępne

9 900 zł

Tivoli

12 900 zł

Rhone

13 500 zł