Skip to main content
Összehasonlítás 1

Na co zwrócić uwagę przy zakupie jacuzzi?

By 17 marca, 2023Porady, Wanny, Wellis Polska

Na co zwrócić uwagę przy zakupie jacuzzi?

Dzięki postępowi technologicznemu i spadającym cenom coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego jacuzzi. O ile jednak łatwo jest zdecydować, że chcemy w naszym życiu takiej atrakcji, to zdecydowanie się na konkretną wannę nastręcza wielu problemów. Nasz wybór powinien być świadomy i przemyślany, ponieważ jego konsekwencje zostaną z nami na długie lata.

Jakość produktu

Kiedy wybieramy jacuzzi, cena będzie pierwszą rzeczą, na którą zwrócimy uwagę. Rozrzut cenowy dostępnych na rynku wanien jest ogromny! Warto zainwestować w lepszej jakości jacuzzi ogrodowe – cena początkowa będzie w takim wypadku wyższa, jednak różnica z łatwością zwróci się nam w postaci niższych kosztów eksploatacji i serwisowania.

Od momentu powstania w 2003 roku firma Wellis stała się największym producentem wanien z hydromasażem w Europie. Nasza jakość jest konsekwentnie porównywalna z najwyższymi niemieckimi standardami produkcyjnymi w ramach raportu certyfikacyjnego TÜV. Gwarantuje to, że stale spełniamy i przekraczamy wszystkie międzynarodowe standardy jakości. Jesteśmy z tego dumni i zmusza nas to do utrzymania tego poziomu, który wyraźnie odróżnia nas od konkurencji na rynku. Certyfikat TÜV gwarantuje, że nasze produkty są doskonałej jakości i są regularnie i niezależnie kontrolowane w celu osiągnięcia najwyższych standardów produkcji.

Względy środowiskowe

Wybrane przez nas jacuzzi powinno być nowoczesne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Zaawansowane techniki produkcji stosowane przez producenta Wellis umożliwiają rozwój przyjaznych dla środowiska technik materiałowych, które nie byłyby możliwe przy stosowaniu przestarzałych metod. Na przykład stelaże naszych wanien SPA są lżejsze i mocniejsze niż u konkurencji, a także całkowicie ekologiczne.

Znak CE na wszystkich produktach gwarantuje naszym klientom, że nasze projekty i ich realizacja spełniają lub przewyższają wszystkie znaczące normy europejskie. Codziennie pracujemy nad tym, aby firma Wellis pozostała w światowej czołówce produktów przyjaznych dla środowiska.

Obsługa klienta

Zakupu jacuzzi należy dokonać w salonie, gdzie możemy przetestować urządzenia i poznać sprzedawcę, z którym zwiążemy się na długie lata. Dostęp do części, zapas części zamiennych oraz rozbudowana sieć serwisowa są bardzo ważnymi aspektami przy wyborze jacuzzi.

Działamy na rynku krajowym jako oficjalny i autoryzowany przedstawiciel Wellis, wiodącego producenta wanien i basenów w Europie, oraz firm Pool Spa i Victory Spa, polskich producentów wyrobów sanitarnych. Współpracujemy z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi, aby zapewnić Państwu jak najlepsze warunki sprzedaży i produkcji.

Podsumowanie

Jeśli chodzi o jacuzzi ogrodowe, cena nie jest jedynym ani nawet najważniejszym czynnikiem. Warto wybrać dobrej jakości sprzęt i skorzystać z usług doświadczonej, profesjonalnej ekipy, aby oszczędzić sobie przyszłych kosztów. Skontaktuj się z nami i zacznij swoją przygodę z przydomowym jacuzzi w najlepszy sposób – z pomocą doświadczonych specjalistów!