facebook
Euro Spas- wanny Jacuzzi, Sauny, Łaźnie, Budowa Spa&Wellness
Allegro

Sidemenu

Wellis- największy producent w Europie, posiadający najnowocześniejszą linię produkcyjną wanien spa i swim spa. Dzięki unikatowej produkcji niecki POLI-MAX, sprawdzonej izolacji POLYFOAM oraz niezawodnych komponentów, wyprzedzamy konkurencję.

Jako producent wanien ogrodowych inwestujemy w nowoczesne narzędzia, które umożliwiają tworzenie jeszcze lepszych jakościowo jacuzzi. Nasze produkty są coraz lżejsze i co najważniejsze przyjazne dla środowiska.

Oferujemy klientom cztery kolekcje: MyLine, CityLine, PeakLine oraz InoxLine. Wśród nich znajdą oni modele o różnych kształtach i rozmiarach. Największy z nich pomieści nawet 9 osób, dlatego z łatwością można zadbać o relaks dla całej rodziny.

Dostępne w ofercie wanny wolnostojące to doskonałe rozwiązanie do dużych łazienek, ponieważ w odróżnieniu od modeli tradycyjnych można ustawić ją w dowolnym miejscu. Co więcej montaż wanny wolnostojącej jest bardzo szybki i prosty.

Naszą ceramikę łazienkową wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyposażenie jest wytrzymałe i odporne na intensywną eksploatacje.

Klienci, którzy od relaksu wolą pływanie oferujemy szeroki wybór basenów swim spa wyposażonych w funkcję przeciwprądu, umożliwiającą intensywny trening.

Sprzedaż basenów swim spa i jacuzzi nieustannie wzrasta, dlatego ciągle doskonalimy naszą ofertę, po to, żeby maksymalnie zwiększyć komfort korzystających z niej klientów.
Sauny...rozgrzewają umysł i ciało.
Nowe modele 2019:
Igneus, Serenis i Calidus